Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Konferencja prasowa SLD 18.09.2014 - program wyborczy

Dnia 18.09.2014 odbyła się konferencja prasowa SLD na której przedstawiony został program dla Kandydatów do Rady Miasta. Zostały również omówione sprawy związane ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Zaprezentowano liderów list. Konferencję prowadzili: Burdzicki Mieczysław Przewodniczący Rady Miejskiej SLD i Jan Bajkowski Przewodniczący Rady Powiatowej SLD, Wicestarosta. Uczestniczyli także Riad Haidar Wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD, Radny Sejmiku i Waldemar Godlewski Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej SLD, I Zastępca Prezydenta oraz liderzy list kandydatów do Rady: Miasta i Powiatu.

Skuteczność w działaniu!

Lojalność wobec Mieszkańców!

Dotrzymanie obietnic wyborczych!

Kandydaci SLD do Rady Miasta na lata 2014-2018 zobowiązują się wobec BIALCZAN do:

1. Konsultacji społecznych przy podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących Naszego Miasta – Państwa głos jest dla nas najważniejszy!

2. Zapewnienia każdemu Mieszkańcowi możliwości decydowania o miejskich inwestycjach poprzez wprowadzenie budżetu obywatelskiego!

3. Skutecznego pozyskiwania środków z funduszy unijnych na realizację inwestycji podnoszących standard zamieszkania w Naszym Mieście!

4. Szczególnej dbałości o ofertę kształcenia, wychowania i opieki w szkołach i placówkach publicznych, ukierunkowaną na rozwój każdego ucznia!

5. Zapewnienia potrzebnej liczby miejsc w samorządowych przedszkolach i żłobku.

6. Tworzenia rodzinnych miejsc rekreacji i wypoczynku w miejskich parkach, obiektach sportowych, placach zabaw oraz ogródkach działkowych!

7. Promocji sportu w Mieście poprzez modernizację stadionu sportowego!

8. Ograniczenia zjawiska bezrobocia poprzez:

- utworzenie specjalnej strefy gospodarczej przyjaznej przedsiębiorcom,
- dostosowanie kierunków kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy,
- wspieranie rodzimych przedsiębiorców w działaniach na rzecz aktywizacji zawodowej Mieszkańców Miasta!

9. Poprawy infrastruktury komunikacyjnej w zakresie lepszej jakości dróg, budowy nowych miejsc parkingowych i ścieżek rowerowych!

10. Wspomaganie najuboższych mieszkańców Naszego Miasta.

Zapewniamy, że dla Sojuszu Lewicy Demokratycznej najważniejszą KOALICJĄ jest KOALICJA z WYBORCAMI!

Jej będziemy wierni po wyborach!

Sojusz Lewicy Demokratycznej w Mieście Biała Podlaska

 

#LeNy

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem